Długopisy Duke cenowo nadają się na tanie długopisy reklamowe.

Dla niezorientowanych powiemy od razu, że artykuł ten będzie o ładnych, aczkolwiek tanich długopisach Duke i ich zastosowaniu jako tanie długopisy reklamowe, do czego pod względem ceny doskonale się nadają. Długopisy te są naprawdę bardzo ładne i godne uwagi, ich wygląd jest modny i nowoczesny. Niestety ich jakość pozostawia wiele do życzenia, a za tą niską jakością idzie ich niska cena.

Duke to marka, która na polskim rynku pojawiła się niespełna pięć lat temu i od razu zyskała sobie sporą popularność. Popularność ta nie wzięła się znikąd. Długopisy i pióra tej marki od razu przyciągały uwagę swoim ciekawym i nowoczesnym designem. Większość firm, produkujących długopisy, uciekało się raczej do klasyki, tym czasem Duke trafił idealnie ze swoim stylem w nowoczesne potrzeby rynku piśmienniczego w Polsce.

Niestety, ale jakość tych długopisów zdecydowanie nie poszła w parze z ich wyglądem. Przez niską jakość długopisy Duke dostępne są też w niskiej cenie, dlatego, jak już wspomniano u góry tekstu, duże firmy kupowały je w hurtowych ilościach, nadrukowywały swoje logi a następnie rozdawały je swoim najlepszym klientom. Jednym słowem długopisy te dla dużych firm nadawały się idealnie na tanie długopisy reklamowe.

Duke to marka, która na zawsze będzie się kojarzyć z nowoczesnością. Niewątpliwie będzie ona w naszym kraju bardzo popularna, a jej asortyment dostosowany jest do klientów w każdym wieku. Dlatego właśnie długopisy te cieszą się taką popularnością, zarówno u klientów indywidualnych jak i klientów instytucjonalnych, wykorzystujących je jako tanie długopisy reklamowe.