Tanie długopisy reklamowe a kwestia etui.

Długopisy dużo lepiej prezentują się gdy umieszczone są w odpowiednim opakowaniu. Najlepiej jeżeli znajdują się w etui, które jest utrzymane w tym samym stylu. To znaczy, że gdy mamy długopis stylowy będzie on najlepiej wyglądał w oryginalnym opakowaniu lub w etui skórzanym.

Z kolei jeżeli chodzi o tanie długopisy reklamowe to można umieścić je na przykład w opakowaniu plastikowym lub w drewnianym etui. Różnica w cenie nie będzie olbrzymia, ale za to będzie osiągnięty efekt reklamowy. Szczególnie gdy również etui oznaczymy naszą marką.

Etui drewniane najlepiej będzie się komponowało z długopisami ekologicznymi wykonanymi z biodegradowalnych materiałów. Mamy tu takie możliwości jak biodegradowalny plastik, karton i tektura, papier i również drewno. Fajnie wyglądają takie zestawy ekologiczne. Szczególnie wtedy gdy nasza dziedzina ma ścisły związek z ekologią, dbałością o środowisko naturalne itd.

Drewniane etui najczęściej wyglądają jak drążona łódeczka. Może być to etui na jeden długopis lub na dwa przybory do pisania. Takie drewniane etui jest naprawdę zgrabne i nikt nie powstydzi się posiadania takiego. Ładnie można dobrać odpowiedni napis reklamujący naszą firmę.

Tanie długopisy reklamowe mogą być umieszczone w takim drewnianym etui i wcale nie jesteśmy ograniczeni przez jeden kolor. Drewno może zostać pomalowane na najróżniejsze kolory. Wszystko według naszych indywidualnych potrzeb.

Taki zestaw przyborów do pisania umieszczony w drewnianym etui to już nie tylko gadżet reklamowy, ale całkiem przydatny prezent. Nawet jeżeli koszt zestawu nie jest duży to ma on całkiem spory wymiar reklamowy i niemały wpływ na osobę obdarowaną.